• Home
  • /
  • Etkinlik
  • /
  • 2017 İstanbul Etkinlikleri | Açık Hava Gurme Lezzetler Festivali

2017 İstanbul Etkinlikleri | Açık Hava Gurme Lezzetler Festivali

Baharın gelmesi ile konser, fuar, festival tarihleri de yaklaşmaya başladı. Son bir kaç haftadır gençlik festivalleri ve Emirgan’da 12.si düzenlenen lale festivalinden sonra senin için şöyle biraz araştırma yapayım da artık bir otur dinlen, gözün güzelliklere madem doydu birazda miden doysun dedim ve tam sana, bana, hepimizie göre şahane bir festival buldum.

Malum yemek yemeyi çok seven bir milletiz. O zaman seni bekleyen şahane burgerlerden, açık büfelerden, tadımlıklardan, kebaplardan, tatlılardan bahsedelim.

hamburger

Efenim bu yıl ilk kez gerçekleşecek şimdi anlatacağım festival. İlk kez mi ımh şeyy deme, çok ayıp!
Bu öyle basit bir şey değil, Türkiye’nin ilk en geniş kapsamlı gastronomi festivali olacak. Aylardır tüm hızıyla çalışmaları devam eden ‘GurmeFest – İstanbul’ Sarıyer Event Garden’da 11 – 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında yemek ve müzik tutkunlarıyla buluşacak.

Dünya lezzetleriyle birlikte tüm tatların yer verileceği Açık Hava Gurme Lezzetler Festivali “GurmeFest – İstanbul” da birçok sürprizde olacakmış. Öyle deyolla 🙂

Gündüz ve akşam konserlerde olacakmış, gümbür gümbür bir festival geliyor anlayacağın.
Buarada asıl bomba ünlü şefler evde yemek pişirme tekniklerini ve yemek sırlarını paylaşacakmış. İşte bu harika dostum!

Açık Hava Gurme Lezzetler Festivali “GurmeFest – İstanbul ”un workshoplar, etkinlikler, panel ve söyleşiler, konserler, eğlenceler ve showlarını içeren dopdolu programına gurmefest.istanbul adresinden ulaşabilirsin.
Bu kadar şatafatlı anlattıktan sonra geldik en alakalı konuya, festivale giriş ücretli. Biletleri buradan alabilirsin.

 

baklava

Şimdiden afiyetler olsun, şeker tadında kalman dileğiyle…

Bir cevap yazın

4 × 5 =